Dvyliktokų šimtadienis

Vasario 22 dieną Bezdonių vidurinėje mokykloje buvo švenčiamas dvyliktokų šimtadienis.
Į renginį susirinko mokytojai, dvyliktokų draugai ir Bezdonių pagrindinės mokyklos mokiniai.
Pirmoje renginio dalyje skambėjo eilėraščiai, dainos. Šokių kolektyvas pradžiugino visus grakščiu šokiu. Dvyliktokai klausėsi Bezdonių vidurinės mokyklos direktorės ir auklėtojos pasisakymų.
Antroje renginio dalyje buvo paskelbta nominacija „Tikrasis havajietis“. Mokiniai pasipuošė havajietiškais gėlių vainikais. Dvyliktokai dalyvavo įvairiuose konkursuose. Mokėsi dainuoti, šokti, žaisti taip, kaip tai daroma Havajuose.
Trečioje renginio dalyje mokiniai rodė linksmą filmuotą medžiagą iš mokyklos gyvenimo. Pasibaigus renginiui dvyliktos klasės mokiniai padėkojo dešimtokams už padovanotą šventę.

Comments are closed.