Taizė Maišiagaloje

„Į Taizė vykstama tarsi prie šaltinio“.

Popiežius Jonas Paulius II

Šie Taizė susitikimai mus veda prie šaltinio – Jėzaus  ieškojimo.  Mūsų šaltinio
ieškojimo kelias prasidėjo nuo Bezdonių miestelio, o gruodžio 20 d. Bezdonių vidurinės, Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės, Vilniaus vaikų socializacijos centro ir Paberžės mokyklos mokiniai keliavo į Maišiagalą, pagal burtų keliu nubyraižytą kelią žemėlapyje.

Visi drauge  dalyvavome Maišiagalos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje, šlovinome Viešpatį,  giedojome ir
meditavome tyloje. Po to dalyvavome šv. Mišiose.  Po Mišių susirinkome Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo
vidurinėje mokykloje. Čia draugiškai dalinomės suneštomis vaišėmis.

Vyko  mokyklų prisistatymas, buvo atliekamos Kalėdinės dainos ir giesmės, kartu žaidėme adventinius žaidimus.

Renginio pabaigoje, Eimantui Žuramskui su grupe atlikus savo kūrybos dainą, visus pakvietėme dalyvauti 2014 m. gegužės 23 d.  Krikščioniškos muzikos festivalyje ,,Liejas Malonė“.

Supratome, kaip svarbu yra tai, kas mus vienija – Tikėjimas, sutelkiantis bendrystei.

Taizė – tai pamaldos, į kurias norisi sugrįžti dar ir dar… Tai vieta, kur galima surasti save, artimą ir Dievą…

Tikybos mokytoja Gražina Pirmaitienė

Palikite atsakymą

Jūsų el. paštas nebus rodomas. Būtini laukai pažymėti *