Šiuolaikinis krikščioniškos muzikos festivalis „Siela“

2014 m. lapkričio 8 d. mūsų mokyklos mokiniai kartu su mokytojais dalyvavo šiuolaikinės krikščioniškos muzikos festivalyje „Siela“, kuris vyko Druskininkuose jau 13-ąjį kartą.

Šis festivalis vienintelis šalyje. Jo tikslas – padrąsinti jaunus krikščionis nešti bendraamžiams amžinąsias vertybes ir uždegti Lietuvos jaunimą kasdien gyventi dorą, pilną meilės Dievui, artimui ir Tėvynei gyvenimą. Jis stiprina ekumeninį katalikų, protestantų ir kitų krikščioniškų konfesijų bei denominacijų bendravimą. Šis festivalis gyvybiškai svarbus kiekvienam ieškančiam tiesos ir norinčiam kurti aplink save gražią, šviesią, pilną tiesos ir gerumo Lietuvos ateitį.

Galime pasakyti, kad šio festivalio misija buvo įvykdyta. Net trijose Druskininkų miesto vietose: Grand SPA, miesto bažnyčioje ir Jaunimo užimtumo centre skambėjo įvairių stilių krikščioniška muzika. Likome sužavėti šiuo renginiu.

Už suteiktą galimybę, dalyvauti šiame festivalyje, esame dėkingi Bezdonių parapijos kunigui Arūnui Mitkevičiui ir Bezdonių vidurinės mokyklos direktorei Vidai Jacevičienei.

Mokinių atsiliepimai:

Viskas labai labai patiko. Koncertai buvo labai linksmi. Nenorėjau išvažiuoti. Prisiminimai išliko patys geriausi. (Brigita)

Tos kelios dienos buvo labai linksmos. Labai patiko visi žmonės buvę su mumis. Koncertai irgi labai geri. (Artūras)

Kelionė buvo super. Kompanija gera, vietovės gražios, koncertas energingas. Trumpai tariant – viskas buvo geriau nei tikėjausi. (Eimantas)

Fizikos mokytoja Daina Aleksandravičiūtė

Palikite atsakymą

Jūsų el. paštas nebus rodomas. Būtini laukai pažymėti *

Jūs galite naudoti šias HTML žymes ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>