Kalėdinė popietė „Kalėdų naktis“

2014 m. gruodžio 19 d. 12-os klasės mokiniai kartu su Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos mokiniais ir mokinių artimaisiais buvo pakviesti dalyvauti Kalėdinėje popietėje „Kalėdų naktis“.

Čia skambėjo gražiausios kalėdinės giesmės, kurias giedojo iš dangaus nusileidę angelai. Ieškodami nakvynės, prieglobsčio apsilankė Juozapas ir Marija, kuriuos ponai išvijo iš visų namų, kur tik jie beldėsi. Gimusį Jėzulį sveikino piemenėliai, priėmę šventąją šeimą į savo tvartelį šalia gyvulių. Taip pat atkeliavo trys karaliai su dovanomis Kūdikėliui ir mums visiems. Buvo atkurti įvykiai iš Šventojo rašto, vykę Kalėdų naktį.

Renginį pabaigėme susikaupę, laužydami kunigo Arūno Mitkevičiaus palaimintus kalėdaičius, linkėdami vieni kitiems ramių, gražių, kupinų nuostabiausių prisiminimų Šventų Kalėdų ir Naujųjų metų.

Muzikos mokytoja Gintarė Masalskienė

Comments are closed.